استاندار: هیچ خدماتی به مسافران ورودی به چهارمحال و بختیاری ارائه نمی گردد

به گزارش وبلاگ یاهو، استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: به دلیل اعلام شرایط قرمز ویروس کرونا در خوزستان هیچ گونه خدماتی به مسافران ورودی به چهارمحال و بختیاری ارائه نخواهد شد.

استاندار: هیچ خدماتی به مسافران ورودی به چهارمحال و بختیاری ارائه نمی گردد

به گزارش وبلاگ یاهو به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری، اقبال عباسی روز چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 با اعلام این خبر تأکید کرد: توصیه می گردد هیچ مسافری تا زمان ریشه کن شدن ویروس کرونا به چهارمحال و بختیاری سفر نکند.

او اضافه کرد: به منظور جلوگیری از ورود مسافران پرخطر به خصوص از استان های هم جوار مانند خوزستان و لرستان، پایگاه های ایست و بازرسی در تمامی ورودی های این استان مستقر می شوند.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اعلام شرایط قرمز ویروس کرونا در خوزستان و بروز نگرانی هایی بین مسئولان و مردم چهارمحال و بختیاری باعث شد تا کنترل جمعیت در مبادی ورودی این استان در دستور کار قرار گیرد.

او گفت: مأموران مستقر در پایگاه های ایست و بازرسی ورودی های چهارمحال و بختیاری باید از ادامه سفر افراد مشکوک جلوگیری و آنان را به قرنطینه راهنمایی نمایند.

عباسی تأکید کرد: شهرداری های چهارمحال و بختیاری نظارت بر فضاهای سبز، پارک ها، بوستان ها و معبرهای عمومی سطح شهرها را افزایش دهند.

او اضافه کرد: شهرداری های استان موظفند از برپایی هرگونه چادر و اسکان مسافران در بلوارها، فضاهای سبز، پارک ها، بوستان ها و حاشیه خیابان ها جلوگیری نمایند. همچنین مردم چهارمحال و بختیاری نیز باید در این مدت پروتکل های بهداشتی را با جدیت رعایت نمایند.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: پیشنهاد می گردد تا مردم استان، دور همی های فامیلی و تجمع های خانوادگی را تعطیل و از تردد در خارج از خانه و مکان های شلوغ دوری نمایند.

او اضافه کرد: نظارت جدی تر و بیشتر بر رعایت بهداشت و قیمت محصولات واحدهای صنفی استان ضرورت دارد.

عباسی مطرح نمود: خوشبختانه شرایط کنترل و مدیریت ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری مناسب و این استان جزو سه استان مطلوب کشور است، استمرار این شرایط و کاهش افراد مبتلا به ویروس کرونا به همکاری جدی مردم و کوشش مسئولان بستگی دارد.

منبع: میراث آریا

به "استاندار: هیچ خدماتی به مسافران ورودی به چهارمحال و بختیاری ارائه نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار: هیچ خدماتی به مسافران ورودی به چهارمحال و بختیاری ارائه نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید