بین پرسپولیس و خرید جدید فاصله افتاد

به گزارش وبلاگ یاهو، ایمان سلیمی اولویت یحیی گل محمدی برای پیوستن به عنوان هفتمین بازیکن لیگ فزونی به جمع بازیکنان پرسپولیس در جابجایی تابستانی بود.

بین پرسپولیس و خرید جدید فاصله افتاد

سرمربی سرخپوشان پایتخت پس از کنار گذاشتم عیسی آل کثیر به دلیل محرومیت 6 ماهه از سوی AFC درخواست رسمی خود را مبنی بر جذب ایمان سلیمی به جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت تا وی اقدام به جذب این بازیکن کند.

سلیمی که همچنان تحت قرارداد با باشگاه تراکتور تبریز است با مخالفت این باشگاه برای پیوستن به سایر تیم های ایرانی روبرو شده است.

سلیمی تنها در صورتی می توانست به پرسپولیس بپیوندد که با باشگاهی خارجی قرارداد بسته و سپس به عنوان بازیکن قرضی به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه گردد.

باشگاه پرسپولیس قصد داشت سلیمی را با عقد قرارداد دائمی به خدمت بگیرد اما تراکتوری ها راضی به رفتن این بازیکن نشدند تا حضور این مدافع در جمع سرخپوشان پایتخت فعلاً منتفی گردد.

باشگاه پرسپولیس که همچنان خواستار جذب سلیمی است منتظر اقدام شخصی این بازیکن برای جلب رضایت تراکتوری هاست تا سپس او را به خدمت بگیرند.

باشگاه تراکتور نیز با درخواست دوباره این بازیکن برای صدور رضایتنامه جهت حضور در سایر باشگاه های ایرانی مخالفت نموده تا احتمال انتقال او به پرسپولیس نزدیک به صفر گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بین پرسپولیس و خرید جدید فاصله افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بین پرسپولیس و خرید جدید فاصله افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید