شریعتی: آذربایجانی ها برایم بلیت برگشت گرفته اند، برای مسابقات جهانی، انتخابی نداریم

به گزارش وبلاگ یاهو، ملی پوش ایرانی کشتی فرنگی آذربایجان از بازگشتش به این کشور برای شرکت در اردوی تیم ملی آذربایجان اطلاع داد و گفت، اگر مسابقات جهانی برگزار گردد بدون انتخابی ملی پوش خواهد بود.

شریعتی: آذربایجانی ها برایم بلیت برگشت گرفته اند، برای مسابقات جهانی، انتخابی نداریم

صباح شریعتی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ یاهو در خصوص صادر نشدن رضایت نامه اش از سوی فدراسیون کشتی آذربایجان که منجر به عدم همراهی تیم صبانور در لیگ فرنگی شد، گفت: هنوز رضایت نامه را نگرفته ام. قرار است به آذربایجان برگردم و قطعاً با آنها در این مورد هم صحبت خواهم کرد. از باکو تماس گرفتند و گفتند برای مسابقات دنیای اردو داریم و باید به این کشور برگردم.

وی اضافه نمود: برای سه چهار روز دیگر برایم بلیت گرفته بودند که گفتم کار دارم و قرار شد تاریخ بلیت را عوض نمایند. این اولین اردوی تیم ملی آذربایجان برای شرکت در مسابقات دنیای است.

شریعتی درباره اینکه گفته می گردد آذربایجانی ها به خاطر بودن در جنگ با ارمنستان احتمال حضورشان در دنیای صربستان ضعیف است، گفت: نمی دانم چه تصمیمی دارند، اما به ما گفته اند که در باکو اردو داریم و این هم اولین اردوی ماست.

دارنده مدال برنز سنگین وزن المپیک 2016 ریو در خصوص اینکه آیا برای انتخاب تیم اعزامی آذربایجان به صربستان مسابقه انتخابی برگزار خواهد شد یا خیر، تأکید کرد: مسابقه انتخابی نداریم. اگر قرار به شرکت در مسابقات دنیای باشد، نفرات در بیشتر اوزان تعیین هستند و شاید در یکی دو وزن ابهاماتی وجود داشته باشد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ یاهو بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شریعتی: آذربایجانی ها برایم بلیت برگشت گرفته اند، برای مسابقات جهانی، انتخابی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شریعتی: آذربایجانی ها برایم بلیت برگشت گرفته اند، برای مسابقات جهانی، انتخابی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید