3 روزه با خوردن این میوه لاغر شوید

به گزارش وبلاگ یاهو، تهران (پانا) - لاغری سریع در 3 روز را حتما تا به حال شنیده اید. باید گفت این نوع لاغری انواع رژیم های مختلف لاغری را در بر دارد که یکی از آنها مصرف میوه ای عالی برای لاغری است که با آن آشنا می شوید.

3 روزه با خوردن این میوه لاغر شوید

آیا موز باعث چاقی شما می گردد؟شما احتمالا بارها از متخصصین تغذیه شنیده باشید، که باید از خوردن موز ،به خصوص هنگامی که در رژیم غذایی برای کاهش وزن هستید، اجتناب کنید چون حاوی مقادیر زیادی از قند است و من می دانم که مردم زیادی، از خوردن موز دچار هراس می شوند، چون معتقدند که این میوه آنها را چاق می نماید ، در حالی که این درست است که موزها حاوی قند هستند، آنها می توانند فقط باعث افزایش وزن شما شوند، اگر شما مراقب نباشید، که چقدر کالری مصرف می کنید و آنها را با چربی ها ترکیب می کنید.

مزایای موز:

موزها مزایای شگفت انگیز بسیار زیادی دارند که خلاصه کردن آنها در چند جمله، کار دشواری است اما به بعضی از اصلی ترین آنها خواهیم پرداخت :

سرشار از پتاسیم، دارای ویتامین های B و منیزیم هستند، که شامل چربی و کلسترول نیست.

موز برای تقویت قلب و استخوان ها ،سیستم عصبی و کلیه های شما خوب هستند و خلق و خو و سیستم ایمنی را بهبود می بخشند.

رژیم کاهش وزن موز،یک روش سریع و خوشمزه برای کم کردن وزن ،بدون احتیاج به خوردن غذاهای کسل نماینده و بدون مزه است.

موز می تواند به فراوری سروتونین در بدن یاری نمایند ، که بعنوان ((هورمون شادی)) شناخته شده است بنابراین زمانی که شما مشغول انجام این رژیم هستید، هیچ ناراحتی و افسردگی را حس نمی کنید و این یک عنصر کلیدی در هر رژیم غذایی پیروز است.

اگر از آنچه می خورید متنفر باشید، بدن شما نیز در برابر آن مقاومت می نماید و از مواد مغذی که باید از آن جذب کند، را دفع می نماید به عبارت دیگر،اگر از وعده های غذایی خود لذت ببرید،با مواد غذایی که میل می کنید، احساس راحتی و خوشحالی کنید،چربی فقط ذوب می گردد و شما احساس قدرت و انرژی می کنید پیروی کردن از این رژیم غذایی، بسیار راحت و آسان است فقط 3،4روز زمان می برد و شما می توانید، تا 4 کیلوگرم وزن کم کنید.

منوی اصلی و برنامه این رژیم غذایی لاغری سریع 3روز با موز:

برای 3 تا 4 روز آینده، 3 تا 5 موز را با 3یا 4 فنجان شیر کم چرب مخلوط کنید و میل کنید اگر شیر دوست ندارید، میتوانید شیر بادام را که اخیرا خیلی محبوب هم شده است امتحان کنید در صورت تمایل می توانید ماست ساده را نیز جایگزین کنید همچنین می توانید، آنها را به طور جداگانه بخورید. می توانید فقط یک موز و یک فنجان شیر را با چند قطعه یخ مخلوط کنید و بنوشید اگر موزها را قبل از استفاده فریز کنید و شیر را بجوشانید، یک بستنی خوشمزه به دست می آورید که یک معجون و درمان گر عالی در یک روز داغ تابستان است.

منوی رژیم غذایی و لاغری در 7 روز با موز:

این نسخه از رژیم غذایی موز، می تواند شما را بسیار لاغر کند نه تنها به کاهش وزن یاری میکند، بلکه یک پاک نماینده طبیعی نیز می باشد همه آن چیزی که شما احتیاج دارید، موز ، چای سبز و دو عدد تخم مرغ است.

هر روز به هر میزانی که دوست دارید، چای بنوشید و برای متعادل کردن مصرف پروتئین در این 7 روز، تخم مرغ را به آن اضافه کنید پس از اتمام این رژیم غذایی، مطمئن شوید که به تدریج به عادت غذا خوردن معمولی خود برمی شد ، به خودتان 2یا 3 روز استراحت بدهید ، تا بدنتان ریکاوری گردد.

از خوردن غذاهای فرآوری شده، چربی ، قند یا الکل اجتناب کنید و در عوض، خوردن سبزیجات و میوه های تازه را آغاز کنید دفعات غذایی خود را افزایش و حجم آنها را کاهش دهید.

منبع: خبرگزاری پانا

به "3 روزه با خوردن این میوه لاغر شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 روزه با خوردن این میوه لاغر شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید